تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی فرش معمار - در صحن علنی مجلس مطرح شد/منادی: رونق صنعت فرش آذربایجان با رفع تحریم ها

در صحن علنی مجلس مطرح شد/منادی: رونق صنعت فرش آذربایجان با رفع تحریم ها


94/04/30-نصر نیوز   

    عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از رونق هنر-صنعت فرش آذربایجان بارفع تحریم ها در آینده نزدیک خبر داد.
   
    علیرضا منادی؛ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی
    علیرضا منادی که به عنوان سخنران میان دستور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی سخن می گفت افزود: به مردم آذربایجان به ویژه بازاریان فرش تبریز که در کساتی و رکود به سر می برند این امید را می دهیم که ان شالله به زودی در سایه این توافق رونق خاصی بر بازار فرش تبریز خواهد آمد.
   
    وی با اشاره به گفته رئیس جمهور مبنی بر اینکه باید چرخه زندگی مردم بچرخد نیز اظهار داشت: از آقای روحانی که وعده چرخیدن چرخه زندگی مردم را دادند و به آن عمل می کنند تشکر می کنیم.
   
    نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی همچنین به وعده اساسی رئیس جمهور به مردم آذربایجان در خصوص احیای دریاچه ارومیه اشاره کرد و افزود: ولی آقای رئیس جمهور به وعده اساسی خود درمورد دریاچه ارومیه هنوز عمل نکرده اند.
   
    منادی با بیان اینکه شرایط دریاچه ارومیه به سمتی می رود که برای شمال غرب کشور به یک تهدید تبدیل شود اظهار داشت: امیدواریم به قولتان عمل کنید و دریاچه را نجات بدهیم حداقل آن موضوع را که در سفر هیئت دولت به تبریز بیان کردید که باید آب به دریاچه ارومیه و تبریز بیاید عملی شود و امیدوارم که ان شالله این مسئله دریاچه به زودی حل شود ودل مردم آذربایجان مخصوصا با رفع این مشکل حل شود و شاد شود.
   
    این گزارش حاکی است وی در ادامه به توافق هسته ای صورت گرفته ایران با 6 قدرت جهانی اشاره کرد و افزود: بار دیگر با پیروزی گفتمان نظام مترقی ولایت فقیه برنظامات کاپیتالیستی، سوسیالیستی، فاشیستی و صهیونستی یعنی 1+5 و حامیان آن در مذاکرات هسته ای نصیب ملت ایران شد و دل همه آزادگان عالم راکه طرفدار این ملت و نظام ظلم ستیز وضد استکبار هستند را شاد کرد.
   
    وی ادامه داد: روزی که شش قدرت بزرگ دنیا در یک طرف میز و ایران مقتدر در طرف دیگر میز مذاکرات قرار گرفت اسرائیل وبدخواهان ایران حساب دستشان آمد که ایران یک تنه حریف همه دنیا آنهاست.
   
    منادی خاطر نشان کرد: امروزما با دین و ایمان، رهبری هوشمند، ملت استوار، دانشمندان نخبه ومتعهد و شهامت و شجاعت ایرانیان در برابر همه ای دنیای آنها پیروز شدیم و اگر نتانیاهو این توافق را، توافق سیاه و روزش را روز سیاه می داند حق دارد.
   
    این نماینده مجلس تصریح کرد: امروز بعد سالها معلوم شد که محور شرارت ایران نیست، بلکه محور شرارت اسرائیل است وحامیان او. اگرامروز وزیر خارجه آمریکا در واکنش به سخنان نتانیاهو درمورد این توافق با شهامت به او می گوید که نتانیاهو لفاظی نکن و برو بشین و نظاره کن این توافق را، این هم از دستاورد های ایستادگی ماست ما علاوه بر اینکه به همه ای آزادگان جهان آموختیم که اسرائیل نامشروع، اشغالگر و کودک کش باید از بین برود و او آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند حتی در درون جبهه خودشان که از اسرائیل روزی حساب می بردند این پیام رسید و آنها نیز امروز با اسرائیل با این ادبیات که ترجمه خالص آنها می شود خفه شو اسرائیل صحبت می کنند.
   
    منادی گفت: امروز با تمام قدرت باید پیش برویم ادامه ای مسیر نیز باید با دقت در پساتحریم ها رعایت شود. امروز ما باید بدانیم که دانش ما را دراین مذاکرات یاری نمود لذا باید چرخه علم کشورمون رونقش بیشتر شود توقفی درتوسعه ای علمی ایجاد شده باید به سرعت و شتاب آن افزوده شود. امروز باید جلوی واردات را بگیریم.
   
    نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: از زحمات چندین وچند ساله ملت ایران وبخصوص دانشمندانمان هدرنرفت و این را مدیون فرزند شایسته آذربایجان سید جلیل قدر، فقیه توانا رهبر معظم انقلابمان هستیم رهبر فرزانه و شجاعمان.
   
    وی ادامه داد: از همه دولتهای قبلی تشکر می کنیم که این ایستادگی و دانش افزایی در عرصه ای دانش بومی هسته ای تلاش کردند از آقای دکتر روحانی رییس محترم جمهور، آقایان دکترظریف، دکترصالحی، دکتر عراقچی و تخت روانچی و کل تیم مذاکره کننده که با مجاهدت وتلاش مجدانه نام خود را درتاریخ سراسرافتخار ایران به نیکی و عزت و صبررسانیدند تشکر می کنیم. از رئیس محترم مجلس وشما نمایندگان محترم که ریل گذار اصلی این توفیق بودین و زمینه را برای فعالیت تیم قدرتمند مذاکره هسته ای محیا کردین تشکرمی کنم. طبقه بندی: اخبار فرش، 
برچسب ها: در صحن علنی مجلس مطرح شد/منادی: رونق صنعت فرش آذربایجان با رفع تحریم ها، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، علیرضا منادی، فرش معمار،
ارسال توسط مدیر وبسایت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی