تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی فرش معمار - فرش سنندج دارای برند جهانی است
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 10 تیر 1394

فرش سنندج دارای برند جهانی است94/04/09
- شبستان


    
    مدیر کارگاه تولیدی فرش رستم پور، فرش سنندج را بادوام ترین، قدیمی ترین، سبک ترین و با کیفیت ترین فرش دنیا عنوان کرد و گفت این فرش با برند نصی در بازارهای جهانی به فروش می رسد.
   
    اشرف رستم پور، مدیر کارگاه تولیدی فرش رستم پور سنندج، در بازدید خبرنگاران از این کارگاه تولیدی که دوشنبه (۸ تیر) به مناسبت روز صنعت و معدن انجام شد، با بیان اینکه دو فرش سنندج و بیجار کردستان دارای برند جهانی هستند، اظهار داشت: فرش یک پو سنندج فرش منحصر به فرد، زیبا، تخصصی و دارای برند است که به کشور ایتالیا صادر می شود.
   
    وی فرش سنندج را بادوام ترین، قدیمی ترین، سبک ترین و با کیفیت ترین فرش دنیا عنوان کرد و افزود: واحد تولیدی فرش رستم پور یکی از واحدهای موفق استان است و تولیدات خود را بر اساس نیاز مشتری و بازار عرضه می کند.
   
    وی طرح های گل میرزا علی، ماسی درهم، عروس و داماد، بوته جقه، کلاو فرنگ، سه ترنج، جقه و قندیل را از طرح های اصیل سنندج برشمرد و اذعان کرد: تولید این کارگاه در سال 500 متر است که از سال 87 به صورت متمرکز با سابقه 60 ساله شروع به کار و برای 40 نفربه صورت مستمر و 100 نفر به صورت پاره وقت شغل ایجاد کرده است که بر اساس مرکز ملی فرش حقوق و مزایا دریافت می کنند.
   
     مدیر کارگاه تولیدی فرش رستم پور با بیان اینکه تمام تولیدات این کارگاه صادر می شود، بیان کرد: و فرش چهار متری ما یک کیلو است و هر توریستی که به اینجا سفر کند می تواند این فرش را خرید کند.
   
    رستم پور از ارائه آموزش های فرش بافی در رده های مختلف در این کارگاه تولیدی خبر داد و افزود: این دوره‌های آموزشی پنج روزه به صورت مستمر در حال برگزاری است و افرادی که آموزش می‌بینند در صورت تمایل می‌توانند در همین مجتمع مشغول به کار شوند
   
    وی در ادامه با بیان یک سری مسائل و مشکلات حوزه فرش در استان خاطر نشان کرد: سرمایه در گردش در راستای توسعه بخش تولید از جمله مشکلات این عرصه است که لازم است برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی در بحث بازاریابی و سایر حمایت‌ها نیز دولت ورود پیدا کند. طبقه بندی: اخبار فرش، 
برچسب ها: فرش سنندج دارای برند جهانی است، مدیر کارگاه تولیدی فرش رستم پور، فرش سنندج را بادوام ترین، قدیمی ترین، فرش معمار،
ارسال توسط مدیر وبسایت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی