تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی فرش معمار - حوزه صنایع دستی بهترین فرصت برای ایجاد اشتغال است


حوزه صنایع دستی بهترین فرصت برای ایجاد اشتغال است94/3/20ایرنا
    
     رییس فراکسیون تازه تاسیس صنایع دستی و فرش مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به جوان بودن کشورمان و شمار زیاد افراد جویای کار، حوزه صنایع دستی بهترین فرصت برای ایجاد اشتغال محسوب می شود.
   
    محمد اسماعیل سعیدی روز چهارشنبه در آیین بزرگداشت روز جهانی صنایع دستی و افتتاح نمایشگاه بین المللی این حوزه اظهار کرد: در حالی که برای ایجاد یک شغل در کشورمان باید یک صد میلیون تومان هزینه شود در بخش صنایع دستی می توان با هزینه ای کمتر از 10 میلیون تومان برای سه تا چهار نفر اشتغال ایجاد کرد.
   
    وی با بیان اینکه فراکسیون صنایع دستی مجلس از دو ماه پیش تاسیس شده است گفت: این فراکسیون با هدف تلاش در بخش نظامات، ساختارها، نقص و خلاء قوانین در خصوص تامین بودجه و اعتبارات راه اندازی شده است.
   
    وی خاطرنشان کرد: باید در زمینه هایی از جمله آموزش، آشنایی با مزیت های نسبی و ظرفیت های مختلف و بازاریابی در حوزه صنایع دستی با سایر کشورها همکاری و تعامل داشته باشیم تا به موفقیت برسیم.
   
    رییس فراکسیون صنایع دستی مجلس با بیان اینکه جای این فراکسیون در دوره های گذشته مجلس خالی بود اظهار کرد: امیدواریم با ارایه نظرات و پیشنهادات هنرمندان، کارشناسان و فعالان عرصه صنایع دستی و همکاری سازمان میراث فرهنگی از بخش صنایع دستی حمایت کنیم.
   
    سعیدی با اشاره به استقبال مطلوب نمایندگان از لزوم حمایت از حوزه صنایع دستی افزود: باید بین سازمان فنی و حرفه ای و حوزه صنایع دستی در سازمان میراث فرهنگی همکاری و هماهنگی به وجود آید تا فعالان این عرصه افزایش یابند. طبقه بندی: اخبار فرش، 
برچسب ها: حوزه صنایع دستی بهترین فرصت برای ایجاد اشتغال است، رییس فراکسیون تازه تاسیس صنایع دستی و فرش مجلس شورای اسلامی، محمد اسماعیل سعیدی، فرش معمار،
ارسال توسط مدیر وبسایت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی