تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی فرش معمار - دستگاه محاسبه‌گرمواد اولیه تولید فرش در دانشگاه شهرکرد اختراع شد


دستگاه محاسبه‌گرمواد اولیه تولید فرش در دانشگاه شهرکرد اختراع شد94/03/17-  تسنیم
    

    دانشجوی رشته‌ فرش دانشگاه شهرکرد موفق به ساخت دستگاه محاسبه گرمواد اولیه تولید فرش در دانشگاه شهرکرد شد. نسخه قابل چاپ مجید اکبری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد، اظهارداشت: هدف از اختراع چنین دستگاهی متحول کردن دنیای فرش و افزایش فروش در ایران می‌باشد که وسیله مورد نیاز ناظران کارگاه‌های تولید فرش است.
   
    وی با اشاره به صادرات فرش کشور به سایر کشورها و استقبال بی‌نظیر از فرش ایران، افزود: این دستگاه در بالا بردن کیفیت و فروش فرش ایران موثر است.
   
    مخترع دستگاه محاسبه گرمواد اولیه تولید فرش در چهارمحال وبختیاری بیان کرد: این دستگاه در به هدر رفتن مواد اولیه، خرید بیش از اندازه مواد و کاهش هزینه تولید فرش کمک چشمگیری می‌کند.
   
    اکبری مزایایی استفاده از این دستگاه را سهولت در کار بافنده عنوان و خاطرنشان کرد: این دستگاه برای سهولت خرید تولید کننده و بافنده که با ورود اطلاعات مورد نیاز فرش تولیدی مانند ابعاد فرش، رج شماره و متریک آن محاسبات را انجام و به طور دقیق به بافنده اعلام می‌کند که چه مقدار مواد اولیه برای تولید فرش مورد نظر نیاز لازم است.
   
    وی گفت: ساخت این دستگاه سبب می‌شود هزینه‌ای کمتر از 7 میلیون و 500 هزار ریال به دست تولید کننده و بافنده برسد.
   
    مخترع دستگاه محاسبه گرمواد اولیه تولید فرش در چهارمحال وبختیاری افزود: این دستگاه به طور کلی دارای 8 نسخه می‌باشد که موارد گفته شده بخشی از کاربرد این دستگاه است و بعد از شرکت در جشنواره خوارزمی مرحله تجاری‌سازی آن را انجام می‌شود. طبقه بندی: اخبار فرش، 
برچسب ها: دستگاه محاسبه‌گرمواد اولیه تولید فرش در دانشگاه شهرکرد اختراع شد، دانشجوی رشته‌ فرش دانشگاه شهرکرد، فرش معمار،
ارسال توسط مدیر وبسایت
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی